CMS Panel Nedir?

Dinamik web sitelerinde içeriğinizi güvenilir alt yapı ile yönetebileceğiniz İçerik Yönetim Sistemi yazılımıdır.

1. Sayfa Yönetimi

Oluşan isteklerinize göre sitenizde bulunan sayfalarınızı yeniden oluşturun. Panel sistemimizden var olan şablonlardan birini seçin ve kendi sayfanızı oluşturmaya başlayın. Widgetlar alanından sayfanızda bulunmasını istediğiniz alanları ekleyin ve kendinize göre özelleştirmeler oluşturun. Sitenizi kendiniz en baştan yaratın.

blank

2. Şablon Yönetimi

Her sayfanızda bulunması gereken alanları siz düzenleyin. Her sayfa için footer, anasayfa sosyal medya, logo gibi widget ve öğeleri düzenleyebilir ya da yenilerini ekleyebilirsiniz.  Şablon listesinde bulunan sayfa şablonlarını seçerek widget alanından istediğiniz sayfalara istediğiniz alanları tanımlayarak size özelleştirme imkanı sunuyoruz.

blank

3. Menü Yönetimi

Menülerinizi panelimiz üzerinden kendiniz oluşturmanızı ve düzenlemenizi sağlıyoruz. Menü kategorisi alanından oluşturmak istediğinizi menüyü belirleyip her menü kategorisini kendi içinde özelleştirebilirsiniz. Menülerinizin içinde bulunması istediğiniz sayfaları kendiniz belirleyip daha sonra ihtiyacınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

blank
blank

4. Galeri Yönetimi

Eklemek istediğiniz görselleri siz belirleyin. Galeri ve video galeri ile siteye eklemek istediğiniz görselleri videoları ekleyebilirsiniz. İstediğiniz sayfalara ve eklemek istediğiniz görselleri ekleyebilirsiniz. Sliderlarınızı yönetebilirsiniz.

blank

5. Yorum - Soru Yönetimi

Sitenizde bulunan yorum alanlarına yorum bırakan kişileri inceleyebilirsiniz. Yorumlara cevap verebilir, gözükmesini istediğiniz yorumları belirleyebilirsiniz. Yorumlarınızı düzenleyebilirsiniz.

blank
blank

6. Makale Yönetimi

Sitenize eklenecek olan makaleleri siz belirleyin ve siz düzenleyin.

Sitenize anasayfa ya da diğer sayfaya eklemek istediğiniz makaleleri, eklemek istediğiniz sayfayı belirleyebilirsiniz. Kategorilerden makaleyi eklemek istediniz kategoriyi oluşturduktan sonra oluşturduğunuz kategoriye içerik ekleyebilirsiniz.

blank

7. Haber Yönetimi

Sitenizde olan haber alanı için haber yönetimi kısmından haber oluşturabilirsiniz. Eklemek istediğiniz haberle alakalı görselleri bu alandan ekleyebilirsiniz. Eklemek istediğiniz haberin başlığını içerikleriniz düzenleyebilirsiniz.

blank
blank

8. Kullanıcı İşlemleri

Farklı kullanıcı tipleri roller ile yetkiye göre izinlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Kullanıcı işlemleri panele giriş yetkisi ve rolleri belirlediğiniz bir kısımdır. Rol tanımlayarak ve rollere göre yetkilendirme yaparak panel de değişiklik yapma silme, ekleme gibi aksiyonları kontrol edebilirsiniz.

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

blank
Grup Şirketleri
  • crm medya
  • union
  • crm turizm
  • rakam
  • flyzone
  • flyzone